Ben bilirim

OVABAŞI nereye bağlı?, OVABAŞI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞ OVABAŞI köyü 5 358
TURKIYE SAMSUN TEKKEKÖY MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE MARDİN ÖMERLİ MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
OVABAŞI Nereye bağlı

OVABAŞI Nerede

OVABAŞI Ne tarafta

OVABAŞI Hangi Bölgede


OVABAŞI köyü, GÜMÜŞ bucağı, GÜMÜŞHACIKÖY ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. OVABAŞI Karedeniz bölgesindedir.
OVABAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEKKEKÖY ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.OVABAŞI Karedeniz bölgesindedir.
OVABAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖMERLİ ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.OVABAŞI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
OVABAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.OVABAŞI Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler