Ben bilirim

OTLUKBELİ nereye bağlı?, OTLUKBELİ nerede?

OTLUKBELİ nereye bağlı?, OTLUKBELİ nerede?, OTLUKBELİ nerenin ilçesi? OTLUKBELİ ilçesi ERZİNCAN ilinin 9 ilçesinden birisidir. OTLUKBELİ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda OTLUKBELİ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, OTLUKBELİ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. OTLUKBELİ ilçesinin Trafik plaka kodu 24 ve Telefon alan kodu 446 dır.

Aşağıdaki tabloda OTLUKBELİ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve OTLUKBELİ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ERZİNCAN OTLUKBELİ ilçesi 24 446
TURKIYE BAYBURT DEMİRÖZÜ MERKEZ OTLUKBELİ köyü 69 458
TURKIYE ERZİNCAN OTLUKBELİ MERKEZ KÜÇÜKOTLUKBELİ köyü 24 446

OTLUKBELİ ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZOTLUKBELİ Nereye bağlı

OTLUKBELİ Nerede

OTLUKBELİ Ne tarafta

OTLUKBELİ Hangi Bölgede


OTLUKBELİ ilçesi, ERZİNCAN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. OTLUKBELİ 1846 bölgesindedir. OTLUKBELİ İstanbul'un Doğu Anadolu yakasındadır.
OTLUKBELİ köyü, MERKEZ bucağı, DEMİRÖZÜ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir. OTLUKBELİ 14342 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler