Ben bilirim

ÖTEKÖY nereye bağlı?, ÖTEKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ SARAYDÜZÜ 74 378
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ KARACAÖREN 67 372
TURKIYE TOKAT ERBAA DOĞANYURT AKGÜN 60 356
TURKIYE SİNOP TÜRKELİ MERKEZ YAPRAKLI 57 368
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ ÇEPNİKÖY 28 454
TURKIYE ÇORUM KARGI MERKEZ UZUNYURT 19 364
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
ÖTEKÖY Nereye bağlı

ÖTEKÖY Nerede

ÖTEKÖY Ne tarafta

ÖTEKÖY Hangi Bölgede


ÖTEKÖY mahallesi, SARAYDÜZÜ köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ÖTEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÖTEKÖY mahallesi, KARACAÖREN köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ÖTEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÖTEKÖY mahallesi, AKGÜN köyü, DOĞANYURT bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ÖTEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÖTEKÖY mahallesi, YAPRAKLI köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKELİ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ÖTEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÖTEKÖY mahallesi, ÇEPNİKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ESPİYE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ÖTEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÖTEKÖY mahallesi, UZUNYURT köyü, MERKEZ bucağı, KARGI ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.ÖTEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÖTEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÖTEKÖY Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler