Ben bilirim

OSMANCIK nereye bağlı?, OSMANCIK nerede?

OSMANCIK nereye bağlı, OSMANCIK nerede? OSMANCIK köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. OSMANCIK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇORUM OSMANCIK ilçesi 19 364
TURKIYE KIRKLARELİ PINARHİSAR MERKEZ OSMANCIK köyü 39 288
TURKIYE DÜZCE CUMAYERİ MERKEZ AVLAYAN 81 380
TURKIYE DÜZCE YIĞILCA MERKEZ YILGIN 81 380
TURKIYE KARABÜK OVACIK MERKEZ YENİÖREN 78 372
TURKIYE KONYA KADINHANI MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ANDIRIN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MANİSA TURGUTLU MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR TİRE MERKEZ MERKEZ 35 232

OSMANCIK ilçesine bağlı bucaklar
KAMİL MERKEZ
OSMANCIK nerede - harita üzerindeki konumuOSMANCIK Nereye bağlı

OSMANCIK Nerede

OSMANCIK Ne tarafta

OSMANCIK Hangi Bölgede


OSMANCIK ilçesi, ÇORUM şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. OSMANCIK Karedeniz bölgesindedir.
OSMANCIK köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. OSMANCIK Marmara bölgesindedir.
OSMANCIK mahallesi, AVLAYAN köyü, MERKEZ bucağı, CUMAYERİ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.OSMANCIK Karedeniz bölgesindedir.
OSMANCIK mahallesi, YILGIN köyü, MERKEZ bucağı, YIĞILCA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.OSMANCIK Karedeniz bölgesindedir.
OSMANCIK mahallesi, YENİÖREN köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.OSMANCIK Karedeniz bölgesindedir.
OSMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KADINHANI ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.OSMANCIK İç Anadolu bölgesindedir.
OSMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANDIRIN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.OSMANCIK Akdeniz bölgesindedir.
OSMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TURGUTLU ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.OSMANCIK Ege bölgesindedir.
OSMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TİRE ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.OSMANCIK Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler