Ben bilirim

ORTAYOL nereye bağlı?, ORTAYOL nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ ORTAYOL köyü 53 464
TURKIYE YALOVA ARMUTLU MERKEZ FISTIKLI 77 226
TURKIYE VAN BAŞKALE MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE ŞANLIURFA HALFETİ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ YÜCEHİSAR 53 464
TURKIYE BURDUR ÇELTİKÇİ MERKEZ ÇEBİŞ 15 248
ORTAYOL Nereye bağlı

ORTAYOL Nerede

ORTAYOL Ne tarafta

ORTAYOL Hangi Bölgede


ORTAYOL köyü, MERKEZ bucağı, PAZAR ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. ORTAYOL Karedeniz bölgesindedir.
ORTAYOL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞKALE ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.ORTAYOL Doğu Anadolu bölgesindedir.
ORTAYOL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HALFETİ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ORTAYOL Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ORTAYOL mahallesi, ÇEBİŞ köyü, MERKEZ bucağı, ÇELTİKÇİ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.ORTAYOL Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler