Ben bilirim

ORTATEPE nereye bağlı?, ORTATEPE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ERZİNCAN İLİÇ MERKEZ ORTATEPE köyü 24 446
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ DEĞİRMENDERE 80 328
TURKIYE ORDU PERŞEMBE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE ŞANLIURFA BOZOVA MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE SİNOP DURAĞAN MERKEZ SARNIKALINCASI 57 368
TURKIYE DENİZLİ KALE MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN MERKEZ MERKEZ 46 344
ORTATEPE Nereye bağlı

ORTATEPE Nerede

ORTATEPE Ne tarafta

ORTATEPE Hangi Bölgede


ORTATEPE köyü, MERKEZ bucağı, İLİÇ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. ORTATEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
ORTATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PERŞEMBE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ORTATEPE Karedeniz bölgesindedir.
ORTATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZOVA ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ORTATEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ORTATEPE mahallesi, SARNIKALINCASI köyü, MERKEZ bucağı, DURAĞAN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ORTATEPE Karedeniz bölgesindedir.
ORTATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALE ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.ORTATEPE Ege bölgesindedir.
ORTATEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖKSUN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ORTATEPE Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler