Ben bilirim

ORTAOBA nereye bağlı?, ORTAOBA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT ÇEKEREK MERKEZ ORTAOBA köyü 66 354
TURKIYE KARAMAN MERKEZ KILBASAN ORTAOBA köyü 70 338
TURKIYE KIRŞEHİR MERKEZ MERKEZ SIDIKLIORTAOBA köyü 40 386
TURKIYE KIRŞEHİR AKPINAR MERKEZ ELDELEKLİORTAOBA köyü 40 386
TURKIYE OSMANİYE SUMBAS MERKEZ GAFARLI 80 328
TURKIYE KİLİS MUSABEYLİ MERKEZ KIZILKENT 79 348
TURKIYE KİLİS MUSABEYLİ MERKEZ KIZILKENT 79 348
TURKIYE KONYA KARAPINAR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE BALIKESİR GÖNEN MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR EDREMİT MERKEZ MERKEZ 10 266
ORTAOBA Nereye bağlı

ORTAOBA Nerede

ORTAOBA Ne tarafta

ORTAOBA Hangi Bölgede


ORTAOBA köyü, MERKEZ bucağı, ÇEKEREK ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. ORTAOBA İç Anadolu bölgesindedir.
ORTAOBA köyü, KILBASAN bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. ORTAOBA İç Anadolu bölgesindedir.
ORTAOBA mahallesi, KIZILKENT köyü, MERKEZ bucağı, MUSABEYLİ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir.ORTAOBA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ORTAOBA mahallesi, KIZILKENT köyü, MERKEZ bucağı, MUSABEYLİ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir.ORTAOBA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ORTAOBA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAPINAR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ORTAOBA İç Anadolu bölgesindedir.
ORTAOBA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖNEN ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ORTAOBA Marmara bölgesindedir.
ORTAOBA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EDREMİT ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ORTAOBA Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler