Ben bilirim

ORTAHİSAR nereye bağlı?, ORTAHİSAR nerede?

ORTAHİSAR nereye bağlı, ORTAHİSAR nerede? ORTAHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlıdır. ORTAHİSAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TRABZON ORTAHİSAR ilçesi 61 462
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ ORTAHİSAR köyü 50 384
TURKIYE TRABZON ORTAHİSAR MERKEZ MERKEZ 61 462
ORTAHİSAR Nereye bağlı

ORTAHİSAR Nerede

ORTAHİSAR Ne tarafta

ORTAHİSAR Hangi Bölgede


ORTAHİSAR ilçesi, TRABZON şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir. ORTAHİSAR Karedeniz bölgesindedir.
ORTAHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. ORTAHİSAR İç Anadolu bölgesindedir.
ORTAHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORTAHİSAR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ORTAHİSAR Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler