Ben bilirim

ORTABURUN nereye bağlı?, ORTABURUN nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YALOVA ÇINARCIK MERKEZ ORTABURUN köyü 77 226
TURKIYE KASTAMONU DOĞANYURT MERKEZ ORTABURUN köyü 37 366
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ DERBENT 64 276
TURKIYE KASTAMONU DOĞANYURT MERKEZ ORTABURUN 37 366
ORTABURUN Nereye bağlı

ORTABURUN Nerede

ORTABURUN Ne tarafta

ORTABURUN Hangi Bölgede


ORTABURUN köyü, MERKEZ bucağı, ÇINARCIK ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. ORTABURUN Marmara bölgesindedir.
ORTABURUN köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANYURT ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ORTABURUN Karedeniz bölgesindedir.
ORTABURUN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.ORTABURUN Marmara bölgesindedir.
ORTABURUN mahallesi, DERBENT köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.ORTABURUN Ege bölgesindedir.
ORTABURUN köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANYURT ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ORTABURUN Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler