Ben bilirim

ORMANCIK nereye bağlı?, ORMANCIK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ ORMANCIK köyü 53 464
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ ORMANCIK köyü 60 356
TURKIYE ELAZIĞ KARAKOÇAN MERKEZ ORMANCIK köyü 23 424
TURKIYE SAMSUN ONDOKUZMAYIS MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE ORDU AKKUŞ MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TRABZON DERNEKPAZARI MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE SİİRT PERVARİ MERKEZ DÜĞÜNCÜLER 56 484
TURKIYE MARDİN SAVUR MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ADANA FEKE MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA FEKE MERKEZ MERKEZ 1 322
ORMANCIK Nereye bağlı

ORMANCIK Nerede

ORMANCIK Ne tarafta

ORMANCIK Hangi Bölgede


ORMANCIK köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. ORMANCIK Karedeniz bölgesindedir.
ORMANCIK köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. ORMANCIK Karedeniz bölgesindedir.
ORMANCIK köyü, MERKEZ bucağı, KARAKOÇAN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. ORMANCIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ORMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ONDOKUZMAYIS ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ORMANCIK Karedeniz bölgesindedir.
ORMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKKUŞ ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ORMANCIK Karedeniz bölgesindedir.
ORMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DERNEKPAZARI ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ORMANCIK Karedeniz bölgesindedir.
ORMANCIK mahallesi, DÜĞÜNCÜLER köyü, MERKEZ bucağı, PERVARİ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.ORMANCIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ORMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAVUR ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ORMANCIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ORMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ORMANCIK Akdeniz bölgesindedir.
ORMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FEKE ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ORMANCIK Akdeniz bölgesindedir.
ORMANCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FEKE ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ORMANCIK Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler