Ben bilirim

ORHANİYE nereye bağlı?, ORHANİYE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NİĞDE ÇAMARDI MERKEZ ORHANİYE köyü 51 388
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ TECİRLİ ORHANİYE köyü 80 328
TURKIYE BİLECİK OSMANELİ MERKEZ ORHANİYE köyü 11 228
TURKIYE EDİRNE MERKEZ KARAKASIM ORHANİYE köyü 22 284
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MECİDİYE ORHANİYE köyü 22 284
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇAY MERKEZ ORHANİYE köyü 3 272
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ ORHANİYE köyü 28 454
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE SAMSUN HAVZA MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE SAKARYA GEYVE MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE KIRKLARELİ DEMİRKÖY MERKEZ MERKEZ 39 288
TURKIYE KONYA ILGIN MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA AKÖREN MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MUĞLA MARMARİS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ANDIRIN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE BURSA YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA KESTEL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA MUDANYA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İZNİK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ESKİŞEHİR ÇİFTELER MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ORDU ALTINORDU MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE BALIKESİR BANDIRMA MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN KOÇARLI MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANKARA KAHRAMANKAZAN MERKEZ MERKEZ 6 312
ORHANİYE Nereye bağlı

ORHANİYE Nerede

ORHANİYE Ne tarafta

ORHANİYE Hangi Bölgede


ORHANİYE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMARDI ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. ORHANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
ORHANİYE köyü, TECİRLİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. ORHANİYE Akdeniz bölgesindedir.
ORHANİYE köyü, MERKEZ bucağı, OSMANELİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE köyü, KARAKASIM bucağı, MERKEZ ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE köyü, MECİDİYE bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAY ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. ORHANİYE Ege bölgesindedir.
ORHANİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. ORHANİYE Karedeniz bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAVZA ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ORHANİYE Karedeniz bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEYVE ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEMİRKÖY ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ILGIN ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ORHANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ORHANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÖREN ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ORHANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARİS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ORHANİYE Ege bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANDIRIN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ORHANİYE Akdeniz bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KESTEL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUDANYA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZNİK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİFTELER ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.ORHANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINORDU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ORHANİYE Karedeniz bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BANDIRMA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ORHANİYE Marmara bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOÇARLI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ORHANİYE Ege bölgesindedir.
ORHANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAHRAMANKAZAN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ORHANİYE İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler