Ben bilirim

ORHANGAZİ nereye bağlı?, ORHANGAZİ nerede?

ORHANGAZİ nereye bağlı?, ORHANGAZİ nerede?, ORHANGAZİ nerenin ilçesi? ORHANGAZİ ilçesi BURSA ilinin 17 ilçesinden birisidir. ORHANGAZİ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ORHANGAZİ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ORHANGAZİ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ORHANGAZİ ilçesinin Trafik plaka kodu 16 ve Telefon alan kodu 224 dır.

Aşağıdaki tabloda ORHANGAZİ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ORHANGAZİ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BURSA ORHANGAZİ ilçesi 16 224
TURKIYE DÜZCE YIĞILCA MERKEZ ORHANGAZİ köyü 81 380
TURKIYE DÜZCE AKÇAKOCA MERKEZ MERKEZ 81 380
TURKIYE DÜZCE YIĞILCA MERKEZ MERKEZ 81 380
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE KOCAELİ DİLOVASI MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE DÜZCE MERKEZ KONURALP KONURALP 81 380
TURKIYE SİVAS MERKEZ MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA KARATAY MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE HATAY İSKENDERUN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE İZMİR ÖDEMİŞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL SULTANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL PENDİK MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BİLECİK MERKEZ MERKEZ MERKEZ 11 228
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 3 272

ORHANGAZİ nerede - harita üzerindeki konumuORHANGAZİ Nereye bağlı

ORHANGAZİ Nerede

ORHANGAZİ Ne tarafta

ORHANGAZİ Hangi Bölgede


ORHANGAZİ ilçesi, BURSA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir. ORHANGAZİ Marmara bölgesindedir.
ORHANGAZİ köyü, MERKEZ bucağı, YIĞILCA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. ORHANGAZİ Karedeniz bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAKOCA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.ORHANGAZİ Karedeniz bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YIĞILCA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.ORHANGAZİ Karedeniz bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIÇAM ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ORHANGAZİ Akdeniz bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ODUNPAZARI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.ORHANGAZİ İç Anadolu bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİLOVASI ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.ORHANGAZİ Marmara bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, KONURALP köyü, KONURALP bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.ORHANGAZİ Karedeniz bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.ORHANGAZİ İç Anadolu bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ORHANGAZİ İç Anadolu bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARATAY ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ORHANGAZİ İç Anadolu bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSKENDERUN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ORHANGAZİ Akdeniz bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ORHANGAZİ Akdeniz bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖDEMİŞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ORHANGAZİ Ege bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULTANBEYLİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ORHANGAZİ Marmara bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PENDİK ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ORHANGAZİ Marmara bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.ORHANGAZİ Marmara bölgesindedir.
ORHANGAZİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.ORHANGAZİ Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler