Ben bilirim

ÖMERAĞA nereye bağlı?, ÖMERAĞA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ ÇAKIRÖMERAĞA köyü 74 378
TURKIYE ARDAHAN MERKEZ HASKÖY ÖMERAĞA köyü 75 478
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA ULUKÖY 74 378
TURKIYE ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE SİVAS DOĞANŞAR MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ MERKEZ AŞAĞIDEMİRTAŞ 23 424
TURKIYE ANKARA ÇAMLIDERE MERKEZ MERKEZ 6 312
ÖMERAĞA Nereye bağlı

ÖMERAĞA Nerede

ÖMERAĞA Ne tarafta

ÖMERAĞA Hangi Bölgede


ÖMERAĞA köyü, HASKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. ÖMERAĞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÖMERAĞA mahallesi, ULUKÖY köyü, KUMLUCA bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ÖMERAĞA Karedeniz bölgesindedir.
ÖMERAĞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEPEBAŞI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.ÖMERAĞA İç Anadolu bölgesindedir.
ÖMERAĞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.ÖMERAĞA Marmara bölgesindedir.
ÖMERAĞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANŞAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.ÖMERAĞA İç Anadolu bölgesindedir.
ÖMERAĞA mahallesi, AŞAĞIDEMİRTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.ÖMERAĞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÖMERAĞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMLIDERE ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ÖMERAĞA İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler