Ben bilirim

ÖLÇEKLİ nereye bağlı?, ÖLÇEKLİ nerede?

ÖLÇEKLİ nereye bağlı, ÖLÇEKLİ nerede? ÖLÇEKLİ köyü, SİNCAN bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlıdır. ÖLÇEKLİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO MERKEZ ÖLÇEKLİ köyü 49 436
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ SİNCAN ÖLÇEKLİ köyü 58 346
ÖLÇEKLİ Nereye bağlı

ÖLÇEKLİ Nerede

ÖLÇEKLİ Ne tarafta

ÖLÇEKLİ Hangi Bölgede


ÖLÇEKLİ köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ÖLÇEKLİ 22121 bölgesindedir.
ÖLÇEKLİ köyü, SİNCAN bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. ÖLÇEKLİ 17507 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler