Ben bilirim

OKULLAR nereye bağlı?, OKULLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ ÇAKRAZŞEYHLER 74 378
TURKIYE NİĞDE BOR MERKEZ KIZILCA 51 388
TURKIYE RİZE ÇAYELİ BÜYÜKKÖY ÇEŞMELİ 53 464
TURKIYE KIRKLARELİ MERKEZ MERKEZ KAVAKLI 39 288
TURKIYE EDİRNE UZUNKÖPRÜ KIRCASALİH KIRCASALİH 22 284
TURKIYE BALIKESİR MARMARA MERKEZ MERKEZ 10 266
OKULLAR Nereye bağlı

OKULLAR Nerede

OKULLAR Ne tarafta

OKULLAR Hangi Bölgede


OKULLAR mahallesi, ÇAKRAZŞEYHLER köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.OKULLAR Karedeniz bölgesindedir.
OKULLAR mahallesi, KIZILCA köyü, MERKEZ bucağı, BOR ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir.OKULLAR İç Anadolu bölgesindedir.
OKULLAR mahallesi, ÇEŞMELİ köyü, BÜYÜKKÖY bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.OKULLAR Karedeniz bölgesindedir.
OKULLAR mahallesi, KIRCASALİH köyü, KIRCASALİH bucağı, UZUNKÖPRÜ ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.OKULLAR Marmara bölgesindedir.
OKULLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.OKULLAR Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler