Ben bilirim

OĞUZHAN nereye bağlı?, OĞUZHAN nerede?

OĞUZHAN nereye bağlı, OĞUZHAN nerede? OĞUZHAN köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlıdır. OĞUZHAN köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ MALAZGİRT KARAHASAN OĞUZHAN köyü 49 436
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ OĞUZHAN köyü 67 372
TURKIYE ÇORUM ALACA MERKEZ BÜYÜKHIRKA 19 364
TURKIYE BURDUR MERKEZ MERKEZ BÜĞDÜZ 15 248
TURKIYE BURDUR BUCAK MERKEZ MERKEZ 15 248
OĞUZHAN Nereye bağlı

OĞUZHAN Nerede

OĞUZHAN Ne tarafta

OĞUZHAN Hangi Bölgede


OĞUZHAN köyü, KARAHASAN bucağı, MALAZGİRT ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. OĞUZHAN Doğu Anadolu bölgesindedir.
OĞUZHAN köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. OĞUZHAN Karedeniz bölgesindedir.
OĞUZHAN mahallesi, BÜYÜKHIRKA köyü, MERKEZ bucağı, ALACA ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.OĞUZHAN Karedeniz bölgesindedir.
OĞUZHAN mahallesi, BÜĞDÜZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.OĞUZHAN Akdeniz bölgesindedir.
OĞUZHAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUCAK ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.OĞUZHAN Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler