Ben bilirim

ÖDEMİŞ nereye bağlı?, ÖDEMİŞ nerede?

ÖDEMİŞ nereye bağlı, ÖDEMİŞ nerede? ÖDEMİŞ köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlıdır. ÖDEMİŞ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İZMİR ÖDEMİŞ ilçesi 35 232
TURKIYE KARABÜK MERKEZ MERKEZ ÖDEMİŞ köyü 78 372
TURKIYE ÇANKIRI ILGAZ MERKEZ ÖDEMİŞ köyü 18 376
TURKIYE KIRŞEHİR AKÇAKENT MERKEZ ÖDEMİŞLİ köyü 40 386
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ ÇARIKLI 72 488
TURKIYE KASTAMONU KÜRE MERKEZ SİPAHİLER 37 366
TURKIYE KASTAMONU SEYDİLER MERKEZ ÇİĞİLERİK 37 366
TURKIYE SİVAS GÖLOVA MERKEZ GÖZLÜCE 58 346
TURKIYE TUNCELİ HOZAT MERKEZ TÜRKTANER 62 428

ÖDEMİŞ nerede - harita üzerindeki konumuÖDEMİŞ Nereye bağlı

ÖDEMİŞ Nerede

ÖDEMİŞ Ne tarafta

ÖDEMİŞ Hangi Bölgede


ÖDEMİŞ ilçesi, İZMİR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir. ÖDEMİŞ Ege bölgesindedir.
ÖDEMİŞ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. ÖDEMİŞ Karedeniz bölgesindedir.
ÖDEMİŞ köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. ÖDEMİŞ İç Anadolu bölgesindedir.
ÖDEMİŞ mahallesi, ÇARIKLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.ÖDEMİŞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÖDEMİŞ mahallesi, SİPAHİLER köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ÖDEMİŞ Karedeniz bölgesindedir.
ÖDEMİŞ mahallesi, GÖZLÜCE köyü, MERKEZ bucağı, GÖLOVA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.ÖDEMİŞ İç Anadolu bölgesindedir.
ÖDEMİŞ mahallesi, TÜRKTANER köyü, MERKEZ bucağı, HOZAT ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.ÖDEMİŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler