Ben bilirim

ÖBEKTAŞ nereye bağlı?, ÖBEKTAŞ nerede?

ÖBEKTAŞ nereye bağlı, ÖBEKTAŞ nerede? ÖBEKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlıdır. ÖBEKTAŞ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇORUM OSMANCIK MERKEZ ÖBEKTAŞ köyü 19 364
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ ÖBEKTAŞ köyü 29 456
TURKIYE ISPARTA SÜTÇÜLER MERKEZ AYVALIPINAR 32 246
TURKIYE KONYA EMİRGAZİ MERKEZ MERKEZ 42 332
ÖBEKTAŞ Nereye bağlı

ÖBEKTAŞ Nerede

ÖBEKTAŞ Ne tarafta

ÖBEKTAŞ Hangi Bölgede


ÖBEKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANCIK ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. ÖBEKTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ÖBEKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. ÖBEKTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
ÖBEKTAŞ mahallesi, AYVALIPINAR köyü, MERKEZ bucağı, SÜTÇÜLER ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir.ÖBEKTAŞ Akdeniz bölgesindedir.
ÖBEKTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EMİRGAZİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ÖBEKTAŞ İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler