Ben bilirim

NUSRATİYE nereye bağlı?, NUSRATİYE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇANAKKALE LAPSEKİ BEYÇAYIRI NUSRATİYE köyü 17 286
TURKIYE MERSİN AKDENİZ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE TEKİRDAĞ ÇORLU MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE AMASYA MERZİFON MERKEZ MERKEZ 5 358
NUSRATİYE Nereye bağlı

NUSRATİYE Nerede

NUSRATİYE Ne tarafta

NUSRATİYE Hangi Bölgede


NUSRATİYE köyü, BEYÇAYIRI bucağı, LAPSEKİ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. NUSRATİYE Marmara bölgesindedir.
NUSRATİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKDENİZ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.NUSRATİYE Akdeniz bölgesindedir.
NUSRATİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇORLU ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.NUSRATİYE Marmara bölgesindedir.
NUSRATİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERZİFON ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.NUSRATİYE Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler