Ben bilirim

NİZAMLAR nereye bağlı?, NİZAMLAR nerede?

NİZAMLAR nereye bağlı, NİZAMLAR nerede? NİZAMLAR köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlıdır. NİZAMLAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ NİZAMLAR köyü 67 372
TURKIYE AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY MERKEZ AŞAĞIOVACIK 5 358
TURKIYE AMASYA TAŞOVA MERKEZ KARSAVUL 5 358
NİZAMLAR Nereye bağlı

NİZAMLAR Nerede

NİZAMLAR Ne tarafta

NİZAMLAR Hangi Bölgede


NİZAMLAR köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. NİZAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
NİZAMLAR mahallesi, AŞAĞIOVACIK köyü, MERKEZ bucağı, GÜMÜŞHACIKÖY ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.NİZAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
NİZAMLAR mahallesi, KARSAVUL köyü, MERKEZ bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.NİZAMLAR Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler