Ben bilirim

NAMIK KEMAL nereye bağlı?, NAMIK KEMAL nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE IĞDIR MERKEZ MERKEZ MELEKLİ 76 476
TURKIYE İSTANBUL ESENYURT MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE YOZGAT BOĞAZLIYAN MERKEZ DEVECİPINAR 66 354
TURKIYE YOZGAT BOĞAZLIYAN MERKEZ OVAKENT 66 354
TURKIYE KİLİS MERKEZ MERKEZ MERKEZ 79 348
TURKIYE KARABÜK MERKEZ MERKEZ MERKEZ 78 372
TURKIYE UŞAK KARAHALLI MERKEZ KARBASAN 64 276
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE MERKEZ MERKEZ 39 288
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MANİSA KÖPRÜBAŞI MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MANİSA SALİHLİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE EDİRNE UZUNKÖPRÜ HAMİDİYE KURTBEY 22 284
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL ESENLER MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL ÜMRANİYE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 17 286
TURKIYE GAZİANTEP NİZİP MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ADANA SEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK DODURGA DODURGA 11 228
TURKIYE BALIKESİR AYVALIK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312
NAMIK KEMAL Nereye bağlı

NAMIK KEMAL Nerede

NAMIK KEMAL Ne tarafta

NAMIK KEMAL Hangi Bölgede


NAMIK KEMAL mahallesi, MELEKLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir.NAMIK KEMAL Doğu Anadolu bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ESENYURT ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.NAMIK KEMAL Marmara bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, DEVECİPINAR köyü, MERKEZ bucağı, BOĞAZLIYAN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.NAMIK KEMAL İç Anadolu bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, OVAKENT köyü, MERKEZ bucağı, BOĞAZLIYAN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.NAMIK KEMAL İç Anadolu bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir.NAMIK KEMAL Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.NAMIK KEMAL Karedeniz bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, KARBASAN köyü, MERKEZ bucağı, KARAHALLI ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.NAMIK KEMAL Ege bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.NAMIK KEMAL Marmara bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERGANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.NAMIK KEMAL Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.NAMIK KEMAL İç Anadolu bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖPRÜBAŞI ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.NAMIK KEMAL Ege bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALİHLİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.NAMIK KEMAL Ege bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, KURTBEY köyü, HAMİDİYE bucağı, UZUNKÖPRÜ ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.NAMIK KEMAL Marmara bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.NAMIK KEMAL Ege bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ESENLER ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.NAMIK KEMAL Marmara bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜMRANİYE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.NAMIK KEMAL Marmara bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.NAMIK KEMAL Marmara bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİZİP ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.NAMIK KEMAL Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.NAMIK KEMAL Marmara bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.NAMIK KEMAL Akdeniz bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.NAMIK KEMAL Akdeniz bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DULKADİROĞLU ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.NAMIK KEMAL Akdeniz bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, DODURGA köyü, DODURGA bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.NAMIK KEMAL Marmara bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AYVALIK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.NAMIK KEMAL Marmara bölgesindedir.
NAMIK KEMAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇANKAYA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.NAMIK KEMAL İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler