Ben bilirim

NALDÖKEN nereye bağlı?, NALDÖKEN nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ NALDÖKEN köyü 8 466
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK GÜLPINAR NALDÖKEN köyü 17 286
TURKIYE ELAZIĞ MADEN MERKEZ NALDÖKEN köyü 23 424
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR BORNOVA MERKEZ MERKEZ 35 232
NALDÖKEN Nereye bağlı

NALDÖKEN Nerede

NALDÖKEN Ne tarafta

NALDÖKEN Hangi Bölgede


NALDÖKEN köyü, MERKEZ bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. NALDÖKEN Karedeniz bölgesindedir.
NALDÖKEN köyü, GÜLPINAR bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. NALDÖKEN Marmara bölgesindedir.
NALDÖKEN köyü, MERKEZ bucağı, MADEN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. NALDÖKEN Doğu Anadolu bölgesindedir.
NALDÖKEN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SOMA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.NALDÖKEN Ege bölgesindedir.
NALDÖKEN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BORNOVA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.NALDÖKEN Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler