Ben bilirim

MURADİYE nereye bağlı?, MURADİYE nerede?

MURADİYE nereye bağlı?, MURADİYE nerede?, MURADİYE nerenin ilçesi? MURADİYE ilçesi VAN ilinin 13 ilçesinden birisidir. MURADİYE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda MURADİYE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, MURADİYE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. MURADİYE ilçesinin Trafik plaka kodu 65 ve Telefon alan kodu 432 dır.

Aşağıdaki tabloda MURADİYE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve MURADİYE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE VAN MURADİYE ilçesi 65 432
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ MURADİYE köyü 53 464
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ MURADİYE MENGENCİK köyü 81 380
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ MURADİYE MENGENCİK 81 380
TURKIYE DİYARBAKIR BAĞLAR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE TEKİRDAĞ MURATLI MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE NEVŞEHİR AVANOS ÖZKONAK SARILAR 50 384
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ MURADİYE 53 464
TURKIYE SAKARYA HENDEK MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE DİYARBAKIR LİCE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KONYA SEYDİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA MERAM MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE HATAY İSKENDERUN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE EDİRNE UZUNKÖPRÜ MERKEZ MERKEZ 22 284
TURKIYE EDİRNE UZUNKÖPRÜ MERKEZ MERKEZ 22 284
TURKIYE İSTANBUL BEŞİKTAŞ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BURSA ORHANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE MANİSA YUNUSEMRE MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE BALIKESİR SUSURLUK MERKEZ MERKEZ 10 266

MURADİYE nerede - harita üzerindeki konumuMURADİYE Nereye bağlı

MURADİYE Nerede

MURADİYE Ne tarafta

MURADİYE Hangi Bölgede


MURADİYE ilçesi, VAN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir. MURADİYE Doğu Anadolu bölgesindedir.
MURADİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. MURADİYE Karedeniz bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MURADİYE MENGENCİK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.MURADİYE Karedeniz bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞLAR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.MURADİYE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MURATLI ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.MURADİYE Marmara bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, SARILAR köyü, ÖZKONAK bucağı, AVANOS ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.MURADİYE İç Anadolu bölgesindedir.
MURADİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. MURADİYE Karedeniz bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HENDEK ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.MURADİYE Marmara bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LİCE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.MURADİYE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEYDİŞEHİR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.MURADİYE İç Anadolu bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERAM ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.MURADİYE İç Anadolu bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSKENDERUN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.MURADİYE Akdeniz bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, UZUNKÖPRÜ ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.MURADİYE Marmara bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEŞİKTAŞ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.MURADİYE Marmara bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORHANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.MURADİYE Marmara bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.MURADİYE Marmara bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.MURADİYE Akdeniz bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUNUSEMRE ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.MURADİYE Ege bölgesindedir.
MURADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUSURLUK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.MURADİYE Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler