Ben bilirim

MİMAR SİNAN nereye bağlı?, MİMAR SİNAN nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 80 328
TURKIYE ANKARA PURSAKLAR MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE İSTANBUL ATAŞEHİR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL ÇEKMEKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE KOCAELİ DİLOVASI MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KIRIKKALE DELİCE MERKEZ MERKEZ 71 318
TURKIYE AKSARAY ESKİL MERKEZ MERKEZ 68 382
TURKIYE SAMSUN ONDOKUZMAYIS MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE SİVAS MERKEZ MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE TOKAT TURHAL MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ MERKEZ 37 366
TURKIYE DENİZLİ BOZKURT MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KOCAELİ KÖRFEZ MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE HATAY KIRIKHAN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KOCAELİ GEBZE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MANİSA SARIGÖL MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MALATYA HEKİMHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE İZMİR ÖDEMİŞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL ÜSKÜDAR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL SULTANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR ALİAĞA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL ESENLER MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL TUZLA MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 24 446
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ YALNIZBAĞ 24 446
TURKIYE GAZİANTEP OĞUZELİ MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE GAZİANTEP NİZİP MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE GAZİANTEP ŞAHİNBEY MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ÇANKIRI MERKEZ MERKEZ MERKEZ 18 376
TURKIYE BURDUR BUCAK MERKEZ MERKEZ 15 248
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 2 416
TURKIYE AYDIN EFELER MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE AFYONKARAHİSAR BAŞMAKÇI MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ADIYAMAN GÖLBAŞI MERKEZ MERKEZ 2 416
MİMAR SİNAN Nereye bağlı

MİMAR SİNAN Nerede

MİMAR SİNAN Ne tarafta

MİMAR SİNAN Hangi Bölgede


MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.MİMAR SİNAN Akdeniz bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PURSAKLAR ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.MİMAR SİNAN İç Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ATAŞEHİR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.MİMAR SİNAN Marmara bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇEKMEKÖY ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.MİMAR SİNAN Marmara bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİLOVASI ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.MİMAR SİNAN Marmara bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DELİCE ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir.MİMAR SİNAN İç Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ESKİL ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir.MİMAR SİNAN İç Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ONDOKUZMAYIS ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.MİMAR SİNAN Karedeniz bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.MİMAR SİNAN İç Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TURHAL ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.MİMAR SİNAN Karedeniz bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.MİMAR SİNAN Karedeniz bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZKURT ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.MİMAR SİNAN Ege bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.MİMAR SİNAN İç Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖRFEZ ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.MİMAR SİNAN Marmara bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIRIKHAN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.MİMAR SİNAN Akdeniz bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEBZE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.MİMAR SİNAN Marmara bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIGÖL ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.MİMAR SİNAN Ege bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HEKİMHAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.MİMAR SİNAN Doğu Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖDEMİŞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.MİMAR SİNAN Ege bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜSKÜDAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.MİMAR SİNAN Marmara bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULTANBEYLİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.MİMAR SİNAN Marmara bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.MİMAR SİNAN Ege bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALİAĞA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.MİMAR SİNAN Ege bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ESENLER ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.MİMAR SİNAN Marmara bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TUZLA ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.MİMAR SİNAN Marmara bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.MİMAR SİNAN Doğu Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, YALNIZBAĞ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.MİMAR SİNAN Doğu Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OĞUZELİ ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.MİMAR SİNAN Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİZİP ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.MİMAR SİNAN Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞAHİNBEY ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.MİMAR SİNAN Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir.MİMAR SİNAN İç Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUCAK ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.MİMAR SİNAN Akdeniz bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.MİMAR SİNAN Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EFELER ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.MİMAR SİNAN Ege bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞMAKÇI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.MİMAR SİNAN Ege bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.MİMAR SİNAN Akdeniz bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇANKAYA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.MİMAR SİNAN İç Anadolu bölgesindedir.
MİMAR SİNAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLBAŞI ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.MİMAR SİNAN Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler