Ben bilirim

MİLLİ EGEMENLİK nereye bağlı?, MİLLİ EGEMENLİK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BATMAN BEŞİRİ MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE KONYA ILGIN MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇAY MERKEZ AKKONAK 3 272
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
MİLLİ EGEMENLİK Nereye bağlı

MİLLİ EGEMENLİK Nerede

MİLLİ EGEMENLİK Ne tarafta

MİLLİ EGEMENLİK Hangi Bölgede


MİLLİ EGEMENLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEŞİRİ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.MİLLİ EGEMENLİK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
MİLLİ EGEMENLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ILGIN ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.MİLLİ EGEMENLİK İç Anadolu bölgesindedir.
MİLLİ EGEMENLİK mahallesi, AKKONAK köyü, MERKEZ bucağı, ÇAY ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.MİLLİ EGEMENLİK Ege bölgesindedir.
MİLLİ EGEMENLİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.MİLLİ EGEMENLİK Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler