Ben bilirim

MEYDANLAR nereye bağlı?, MEYDANLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TUNCELİ PÜLÜMÜR MERKEZ MERKEZ 62 428
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ GERDEKHİSAR 29 456
TURKIYE ERZURUM TORTUM MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT VELİKÖY PINARLI 8 466
MEYDANLAR Nereye bağlı

MEYDANLAR Nerede

MEYDANLAR Ne tarafta

MEYDANLAR Hangi Bölgede


MEYDANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PÜLÜMÜR ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.MEYDANLAR 33521 bölgesindedir.
MEYDANLAR mahallesi, GERDEKHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.MEYDANLAR 70792 bölgesindedir.
MEYDANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TORTUM ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.MEYDANLAR 45043 bölgesindedir.
MEYDANLAR mahallesi, PINARLI köyü, VELİKÖY bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.MEYDANLAR 37211 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler