Ben bilirim

MESCİTLİ nereye bağlı?, MESCİTLİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ MERKEZ MERCİMEKKALE MESCİTLİ köyü 49 436
TURKIYE SİVAS MERKEZ MERKEZ MESCİTLİ köyü 58 346
TURKIYE SİVAS ŞARKIŞLA ORTA MESCİTLİ köyü 58 346
TURKIYE YOZGAT SARIKAYA HASBEK MESCİTLİ köyü 66 354
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ MESCİTLİ köyü 29 456
TURKIYE KARS ARPAÇAY MERKEZ MESCİTLİ köyü 36 474
TURKIYE KARS SARIKAMIŞ KARAKURT MESCİTLİ köyü 36 474
TURKIYE SAMSUN TERME MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE MUŞ BULANIK MERKEZ MERKEZ 49 436
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ MESCİTLİ 29 456
TURKIYE İZMİR ÖDEMİŞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ÇORUM LAÇİN MERKEZ ÇAMLICA 19 364
TURKIYE ERZURUM TEKMAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM KÖPRÜKÖY MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM İSPİR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
MESCİTLİ Nereye bağlı

MESCİTLİ Nerede

MESCİTLİ Ne tarafta

MESCİTLİ Hangi Bölgede


MESCİTLİ köyü, MERCİMEKKALE bucağı, MERKEZ ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. MESCİTLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
MESCİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. MESCİTLİ İç Anadolu bölgesindedir.
MESCİTLİ köyü, ORTA bucağı, ŞARKIŞLA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. MESCİTLİ İç Anadolu bölgesindedir.
MESCİTLİ köyü, HASBEK bucağı, SARIKAYA ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. MESCİTLİ İç Anadolu bölgesindedir.
MESCİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. MESCİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
MESCİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, ARPAÇAY ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. MESCİTLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
MESCİTLİ köyü, KARAKURT bucağı, SARIKAMIŞ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. MESCİTLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
MESCİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TERME ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.MESCİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
MESCİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BULANIK ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir.MESCİTLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
MESCİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. MESCİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
MESCİTLİ mahallesi, MESCİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.MESCİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
MESCİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖDEMİŞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.MESCİTLİ Ege bölgesindedir.
MESCİTLİ mahallesi, ÇAMLICA köyü, MERKEZ bucağı, LAÇİN ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.MESCİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
MESCİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEKMAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.MESCİTLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
MESCİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖPRÜKÖY ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.MESCİTLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
MESCİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSPİR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.MESCİTLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
MESCİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.MESCİTLİ Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler