Ben bilirim

MENTEŞE nereye bağlı?, MENTEŞE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS YILDIZELİ MERKEZ MENTEŞE köyü 58 346
TURKIYE TOKAT PAZAR MERKEZ MENTEŞE köyü 60 356
TURKIYE YOZGAT ÇAYIRALAN MERKEZ MENTEŞE köyü 66 354
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ MENTEŞE köyü 28 454
TURKIYE KASTAMONU ŞENPAZAR MERKEZ BAŞÇAVUŞ 37 366
TURKIYE KAYSERİ FELAHİYE MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE DENİZLİ HONAZ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MUĞLA KAVAKLIDERE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ TEPEKÖY 28 454
TURKIYE BURSA YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA KELES MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AYDIN KÖŞK MERKEZ MERKEZ 9 256
MENTEŞE Nereye bağlı

MENTEŞE Nerede

MENTEŞE Ne tarafta

MENTEŞE Hangi Bölgede


MENTEŞE köyü, MERKEZ bucağı, YILDIZELİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. MENTEŞE İç Anadolu bölgesindedir.
MENTEŞE köyü, MERKEZ bucağı, PAZAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. MENTEŞE Karedeniz bölgesindedir.
MENTEŞE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYIRALAN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. MENTEŞE İç Anadolu bölgesindedir.
MENTEŞE köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. MENTEŞE Karedeniz bölgesindedir.
MENTEŞE mahallesi, BAŞÇAVUŞ köyü, MERKEZ bucağı, ŞENPAZAR ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.MENTEŞE Karedeniz bölgesindedir.
MENTEŞE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FELAHİYE ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.MENTEŞE İç Anadolu bölgesindedir.
MENTEŞE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HONAZ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.MENTEŞE Ege bölgesindedir.
MENTEŞE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAVAKLIDERE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.MENTEŞE Ege bölgesindedir.
MENTEŞE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SOMA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.MENTEŞE Ege bölgesindedir.
MENTEŞE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.MENTEŞE Marmara bölgesindedir.
MENTEŞE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KELES ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.MENTEŞE Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler