Ben bilirim

MECİDİYE nereye bağlı?, MECİDİYE nerede?

MECİDİYE nereye bağlı, MECİDİYE nerede? MECİDİYE köyü, MERKEZ bucağı, ALTINTAŞ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlıdır. MECİDİYE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
ROMANYA MECIDIYE
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MECİDİYE bucağı 22 284
TURKIYE KARAMAN KAZIMKARABEKİR MERKEZ MECİDİYE köyü 70 338
TURKIYE YALOVA ARMUTLU MERKEZ MECİDİYE köyü 77 226
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ MECİDİYE köyü 80 328
TURKIYE ÇANAKKALE EZİNE GEYİKLİ MECİDİYE köyü 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE LAPSEKİ MERKEZ MECİDİYE köyü 17 286
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ MECİDİYEKAVAK köyü 19 364
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MECİDİYE MECİDİYE köyü 22 284
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ MECİDİYE köyü 24 446
TURKIYE KÜTAHYA ALTINTAŞ MERKEZ MECİDİYE köyü 43 274
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE SAKARYA KARAPÜRÇEK MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE DENİZLİ BOZKURT MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE KONYA ILGIN MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MANİSA AKHİSAR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İSTANBUL SULTANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL BEŞİKTAŞ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL ŞİŞLİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BURSA YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İZNİK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ESKİŞEHİR MAHMUDİYE MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE BALIKESİR SAVAŞTEPE MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR BİGADİÇ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 3 272

MECIDIYE harita üzerindeki konumunu aşağıda görebilirsiniz.

MECİDİYE Nereye bağlı

MECİDİYE Nerede

MECİDİYE Ne tarafta

MECİDİYE Hangi Bölgede


MECİDİYE bucağı, KEŞAN ilçesine ve EDİRNE şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE köyü, MERKEZ bucağı, KAZIMKARABEKİR ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. MECİDİYE İç Anadolu bölgesindedir.
MECİDİYE köyü, MERKEZ bucağı, ARMUTLU ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE köyü, MERKEZ bucağı, KADİRLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. MECİDİYE Akdeniz bölgesindedir.
MECİDİYE köyü, GEYİKLİ bucağı, EZİNE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE köyü, MERKEZ bucağı, LAPSEKİ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE bucağı, KEŞAN ilçesine ve EDİRNE şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE köyü, MECİDİYE bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. MECİDİYE Doğu Anadolu bölgesindedir.
MECİDİYE köyü, MERKEZ bucağı, ALTINTAŞ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. MECİDİYE Ege bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAPÜRÇEK ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZKURT ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.MECİDİYE Ege bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.MECİDİYE Ege bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ILGIN ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.MECİDİYE İç Anadolu bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKHİSAR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.MECİDİYE Ege bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULTANBEYLİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.MECİDİYE Ege bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEŞİKTAŞ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZNİK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAVAŞTEPE ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİGADİÇ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.MECİDİYE Marmara bölgesindedir.
MECİDİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.MECİDİYE Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler