Ben bilirim

MARMARA nereye bağlı?, MARMARA nerede?

MARMARA nereye bağlı?, MARMARA nerede?, MARMARA nerenin ilçesi? MARMARA ilçesi BALIKESİR ilinin 20 ilçesinden birisidir. MARMARA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda MARMARA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, MARMARA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. MARMARA ilçesinin Trafik plaka kodu 10 ve Telefon alan kodu 266 dır.

Aşağıdaki tabloda MARMARA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve MARMARA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BALIKESİR MARMARA ilçesi 10 266
TURKIYE MANİSA GÖLMARMARA ilçesi 45 236
TURKIYE TEKİRDAĞ MARMARAEREĞLİSİ ilçesi 59 282
TURKIYE İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE DENİZLİ ÇAL MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MANİSA DEMİRCİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE BURSA YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 16 224

MARMARA ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
MARMARA ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
MARMARA nerede - harita üzerindeki konumuMARMARA Nereye bağlı

MARMARA Nerede

MARMARA Ne tarafta

MARMARA Hangi Bölgede


MARMARA ilçesi, BALIKESİR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir. MARMARA Marmara bölgesindedir.
MARMARA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYLİKDÜZÜ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.MARMARA Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler