Ben bilirim

LEYLEK nereye bağlı?, LEYLEK nerede?

LEYLEK nereye bağlı, LEYLEK nerede? LEYLEK köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlıdır. LEYLEK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO MERKEZ LEYLEK köyü 49 436
TURKIYE SİVAS YILDIZELİ YAVU KARALEYLEK köyü 58 346
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ DAVULGA LEYLEKLİ köyü 3 272
TURKIYE HATAY YAYLADAĞI MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR MERKEZ TOKLUAĞIL 28 454
TURKIYE ERZURUM İSPİR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AĞRI MERKEZ MERKEZ MERKEZ 4 472
TURKIYE ANTALYA KORKUTELİ MERKEZ MERKEZ 7 242
LEYLEK Nereye bağlı

LEYLEK Nerede

LEYLEK Ne tarafta

LEYLEK Hangi Bölgede


LEYLEK köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. LEYLEK 22118 bölgesindedir.
LEYLEK mahallesi, TOKLUAĞIL köyü, MERKEZ bucağı, ŞEBİNKARAHİSAR ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.LEYLEK 36573 bölgesindedir.
LEYLEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KORKUTELİ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.LEYLEK 41516 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler