Ben bilirim

LEVENT nereye bağlı?, LEVENT nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE HEMŞİN MERKEZ LEVENTKÖY köyü 53 464
TURKIYE ERZİNCAN İLİÇ MERKEZ LEVENTPINAR köyü 24 446
TURKIYE ERZİNCAN REFAHİYE ÇATALÇAM LEVENTLER köyü 24 446
TURKIYE SAKARYA SÖĞÜTLÜ MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE RİZE ÇAYELİ BÜYÜKKÖY BEŞİKÇİLER 53 464
TURKIYE MALATYA AKÇADAĞ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL BEŞİKTAŞ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ELAZIĞ KOVANCILAR ÇAYBAĞI SOĞANLI 23 424
TURKIYE ADANA YÜREĞİR MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BALIKESİR BANDIRMA MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BİTLİS MUTKİ KAVAKBAŞI KOYUNLU 13 434
LEVENT Nereye bağlı

LEVENT Nerede

LEVENT Ne tarafta

LEVENT Hangi Bölgede


LEVENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SÖĞÜTLÜ ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.LEVENT Marmara bölgesindedir.
LEVENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇADAĞ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.LEVENT Doğu Anadolu bölgesindedir.
LEVENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.LEVENT Ege bölgesindedir.
LEVENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEŞİKTAŞ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.LEVENT Marmara bölgesindedir.
LEVENT mahallesi, SOĞANLI köyü, ÇAYBAĞI bucağı, KOVANCILAR ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.LEVENT Doğu Anadolu bölgesindedir.
LEVENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YÜREĞİR ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.LEVENT Akdeniz bölgesindedir.
LEVENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BANDIRMA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.LEVENT Marmara bölgesindedir.
LEVENT mahallesi, KOYUNLU köyü, KAVAKBAŞI bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.LEVENT Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler