Ben bilirim

KUZUPINARI nereye bağlı?, KUZUPINARI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇANAKKALE YENİCE PAZARKÖY KUZUPINARI köyü 17 286
TURKIYE ARDAHAN GÖLE MERKEZ KÖPRÜLÜ 75 478
TURKIYE ADANA YUMURTALIK MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA YUMURTALIK MERKEZ MERKEZ 1 322
KUZUPINARI Nereye bağlı

KUZUPINARI Nerede

KUZUPINARI Ne tarafta

KUZUPINARI Hangi Bölgede


KUZUPINARI köyü, PAZARKÖY bucağı, YENİCE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KUZUPINARI 28430 bölgesindedir.
KUZUPINARI mahallesi, KÖPRÜLÜ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLE ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir.KUZUPINARI 10195 bölgesindedir.
KUZUPINARI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUMURTALIK ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KUZUPINARI 75631 bölgesindedir.
KUZUPINARI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUMURTALIK ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KUZUPINARI 25271 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler