Ben bilirim

KUŞTEPE nereye bağlı?, KUŞTEPE nerede?

KUŞTEPE nereye bağlı, KUŞTEPE nerede? KUŞTEPE köyü, MERKEZ bucağı, PEHLİVANKÖY ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. KUŞTEPE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE MERKEZ KUŞTEPE köyü 73 486
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ KUŞTEPE köyü 2 416
TURKIYE ADIYAMAN SAMSAT MERKEZ KUŞTEPE köyü 2 416
TURKIYE KIRKLARELİ PEHLİVANKÖY MERKEZ KUŞTEPE köyü 39 288
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ DİLEK 37 366
TURKIYE İSTANBUL ŞİŞLİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN YENİBAŞAK GENÇTAVUS 12 426
KUŞTEPE Nereye bağlı

KUŞTEPE Nerede

KUŞTEPE Ne tarafta

KUŞTEPE Hangi Bölgede


KUŞTEPE köyü, MERKEZ bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. KUŞTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KUŞTEPE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. KUŞTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KUŞTEPE köyü, MERKEZ bucağı, SAMSAT ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. KUŞTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KUŞTEPE köyü, MERKEZ bucağı, PEHLİVANKÖY ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. KUŞTEPE Marmara bölgesindedir.
KUŞTEPE mahallesi, DİLEK köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KUŞTEPE Karedeniz bölgesindedir.
KUŞTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞİŞLİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KUŞTEPE Marmara bölgesindedir.
KUŞTEPE mahallesi, GENÇTAVUS köyü, YENİBAŞAK bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.KUŞTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler