Ben bilirim

KUŞÇULAR nereye bağlı?, KUŞÇULAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP TÜRKELİ MERKEZ KUŞÇULAR köyü 57 368
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ KUŞÇULAR köyü 37 366
TURKIYE SAMSUN VEZİRKÖPRÜ MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE KAYSERİ PINARBAŞI MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE İZMİR URLA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE KASTAMONU İHSANGAZİ MERKEZ MERKEZ 37 366
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ISPARTA KEÇİBORLU MERKEZ SENİR 32 246
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANKARA ÇAMLIDERE MERKEZ MERKEZ 6 312
KUŞÇULAR Nereye bağlı

KUŞÇULAR Nerede

KUŞÇULAR Ne tarafta

KUŞÇULAR Hangi Bölgede


KUŞÇULAR köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKELİ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. KUŞÇULAR Karedeniz bölgesindedir.
KUŞÇULAR köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KUŞÇULAR Karedeniz bölgesindedir.
KUŞCULAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VEZİRKÖPRÜ ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KUŞCULAR Karedeniz bölgesindedir.
KUŞÇULAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KUŞÇULAR İç Anadolu bölgesindedir.
KUŞÇULAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, URLA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KUŞÇULAR Ege bölgesindedir.
KUŞÇULAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İHSANGAZİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KUŞÇULAR Karedeniz bölgesindedir.
KUŞÇULAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KUŞÇULAR Akdeniz bölgesindedir.
KUŞÇULAR mahallesi, SENİR köyü, MERKEZ bucağı, KEÇİBORLU ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir.KUŞÇULAR Akdeniz bölgesindedir.
KUŞÇULAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KUŞÇULAR Ege bölgesindedir.
KUŞÇULAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMLIDERE ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KUŞÇULAR İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler