Ben bilirim

KURUDERE nereye bağlı?, KURUDERE nerede?

KURUDERE nereye bağlı, KURUDERE nerede? KURUDERE köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. KURUDERE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE UŞAK ULUBEY MERKEZ KURUDERE köyü 64 276
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ KURUDERE köyü 67 372
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ KURUDERE köyü 8 466
TURKIYE BİNGÖL MERKEZ MERKEZ KURUDERE köyü 12 426
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ MERKEZ AŞAĞIKURUDERE köyü 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ MERKEZ YUKARIKURUDERE köyü 3 272
TURKIYE HAKKARİ ÇUKURCA MERKEZ KURUDERE köyü 30 438
TURKIYE KIRKLARELİ PINARHİSAR MERKEZ KURUDERE köyü 39 288
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ DAĞDİBİ 81 380
TURKIYE MERSİN TOROSLAR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE KARABÜK ESKİPAZAR MERKEZ HAMZALAR 78 372
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ KÖKLÜCE 60 356
TURKIYE ORDU ÇAYBAŞI MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE ŞANLIURFA AKÇAKALE MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KAYSERİ SARIZ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE DİYARBAKIR KULP MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DİYARBAKIR DİCLE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DİYARBAKIR BİSMİL MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DENİZLİ BULDAN MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA TURGUTLU MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MANİSA ALAŞEHİR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MALATYA DARENDE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE İZMİR KEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BEYDAĞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BORNOVA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE GAZİANTEP NURDAĞI MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BALIKESİR SAVAŞTEPE MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ADIYAMAN ÇELİKHAN MERKEZ PINARBAŞI 2 416
KURUDERE Nereye bağlı

KURUDERE Nerede

KURUDERE Ne tarafta

KURUDERE Hangi Bölgede


KURUDERE köyü, MERKEZ bucağı, ULUBEY ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. KURUDERE Ege bölgesindedir.
KURUDERE köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. KURUDERE Karedeniz bölgesindedir.
KURUDERE köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. KURUDERE Karedeniz bölgesindedir.
KURUDERE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. KURUDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURUDERE köyü, MERKEZ bucağı, ÇUKURCA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir. KURUDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURUDERE köyü, MERKEZ bucağı, PINARHİSAR ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. KURUDERE Marmara bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, DAĞDİBİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.KURUDERE Karedeniz bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOROSLAR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KURUDERE Akdeniz bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, KÖKLÜCE köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.KURUDERE Karedeniz bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYBAŞI ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.KURUDERE Karedeniz bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAKALE ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KURUDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIZ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KURUDERE İç Anadolu bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULP ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KURUDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİCLE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KURUDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİSMİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KURUDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BULDAN ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.KURUDERE Ege bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİLAS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.KURUDERE Ege bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TURGUTLU ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KURUDERE Ege bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALAŞEHİR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KURUDERE Ege bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARENDE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KURUDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYDAĞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KURUDERE Ege bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BORNOVA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KURUDERE Ege bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NURDAĞI ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.KURUDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAVAŞTEPE ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KURUDERE Marmara bölgesindedir.
KURUDERE mahallesi, PINARBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, ÇELİKHAN ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.KURUDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler