Ben bilirim

KURTDERE nereye bağlı?, KURTDERE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARAMAN MERKEZ MERKEZ KURTDERESİ köyü 70 338
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HARPUT KURTDERE köyü 23 424
TURKIYE KÜTAHYA HİSARCIK MERKEZ KURTDERE köyü 43 274
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE YALOVA TERMAL MERKEZ AKKÖY 77 226
TURKIYE TEKİRDAĞ SARAY MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE TEKİRDAĞ HAYRABOLU MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE HATAY SAMANDAĞ MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KASTAMONU AĞLI MERKEZ TUNUSLAR 37 366
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ YAĞMURDERE ÇORAK 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ YAĞMURDERE ÇORAK 29 456
TURKIYE ERZURUM AZİZİYE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY MERKEZ SARAYÖZÜ 5 358
TURKIYE BALIKESİR KARESİ MERKEZ MERKEZ 10 266
KURTDERE Nereye bağlı

KURTDERE Nerede

KURTDERE Ne tarafta

KURTDERE Hangi Bölgede


KURTDERE köyü, HARPUT bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. KURTDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURTDERE köyü, MERKEZ bucağı, HİSARCIK ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. KURTDERE Ege bölgesindedir.
KURTDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KURTDERE Marmara bölgesindedir.
KURTDERE mahallesi, AKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, TERMAL ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir.KURTDERE Marmara bölgesindedir.
KURTDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARAY ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.KURTDERE Marmara bölgesindedir.
KURTDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAYRABOLU ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.KURTDERE Marmara bölgesindedir.
KURTDERE mahallesi, ÇORAK köyü, YAĞMURDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.KURTDERE Karedeniz bölgesindedir.
KURTDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARESİ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KURTDERE Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler