Ben bilirim

KURŞUNLU nereye bağlı?, KURŞUNLU nerede?

KURŞUNLU nereye bağlı?, KURŞUNLU nerede?, KURŞUNLU nerenin ilçesi? KURŞUNLU ilçesi ÇANKIRI ilinin 12 ilçesinden birisidir. KURŞUNLU ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KURŞUNLU ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KURŞUNLU ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KURŞUNLU ilçesinin Trafik plaka kodu 18 ve Telefon alan kodu 376 dır.

Aşağıdaki tabloda KURŞUNLU ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KURŞUNLU ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇANKIRI KURŞUNLU ilçesi 18 376
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR ORTAKENT KURŞUNLU köyü 58 346
TURKIYE TOKAT ZİLE MERKEZ KURŞUNLU köyü 60 356
TURKIYE BİLECİK GÖLPAZARI MERKEZ KURŞUNLU köyü 11 228
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZ KURŞUNLU köyü 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE BAYRAMİÇ MERKEZ KURŞUNLU köyü 17 286
TURKIYE ANTALYA AKSU MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE BATMAN KOZLUK TUZLAGÖZÜ ÇAYÖNÜ 72 488
TURKIYE SAMSUN KAVAK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ BÖLME 64 276
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR ORTAKENT KURŞUNLU 58 346
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR ORTAKENT KURŞUNLU 58 346
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR ORTAKENT KURŞUNLU 58 346
TURKIYE DİYARBAKIR DİCLE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KONYA SARAYÖNÜ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MANİSA SELENDİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MALATYA HEKİMHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA GEMLİK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE BİNGÖL KİĞI MERKEZ BİLLİCE 12 426
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 5 358

KURŞUNLU nerede - harita üzerindeki konumuKURŞUNLU Nereye bağlı

KURŞUNLU Nerede

KURŞUNLU Ne tarafta

KURŞUNLU Hangi Bölgede


KURŞUNLU ilçesi, ÇANKIRI şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. KURŞUNLU İç Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU köyü, ORTAKENT bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KURŞUNLU İç Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU köyü, MERKEZ bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. KURŞUNLU Karedeniz bölgesindedir.
KURŞUNLU köyü, MERKEZ bucağı, GÖLPAZARI ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. KURŞUNLU Marmara bölgesindedir.
KURŞUNLU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KURŞUNLU Marmara bölgesindedir.
KURŞUNLU köyü, MERKEZ bucağı, BAYRAMİÇ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KURŞUNLU Marmara bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKSU ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KURŞUNLU Akdeniz bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, ÇAYÖNÜ köyü, TUZLAGÖZÜ bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.KURŞUNLU Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAVAK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KURŞUNLU Karedeniz bölgesindedir.
KURŞUNLU köyü, ORTAKENT bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KURŞUNLU İç Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU köyü, ORTAKENT bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KURŞUNLU İç Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU köyü, ORTAKENT bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KURŞUNLU İç Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİCLE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KURŞUNLU Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARAYÖNÜ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KURŞUNLU İç Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SELENDİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KURŞUNLU Ege bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HEKİMHAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KURŞUNLU Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KURŞUNLU Marmara bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KURŞUNLU Marmara bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEMLİK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KURŞUNLU Marmara bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KURŞUNLU Marmara bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVRİHİSAR ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KURŞUNLU İç Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, BİLLİCE köyü, MERKEZ bucağı, KİĞI ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.KURŞUNLU Doğu Anadolu bölgesindedir.
KURŞUNLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.KURŞUNLU Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler