Ben bilirim

KULUNCAK nereye bağlı?, KULUNCAK nerede?

KULUNCAK nereye bağlı, KULUNCAK nerede? KULUNCAK köyü, MERKEZ bucağı, GÜCE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlıdır. KULUNCAK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MALATYA KULUNCAK ilçesi 44 422
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MERKEZ KULUNCAK köyü 58 346
TURKIYE GİRESUN GÜCE MERKEZ KULUNCAK köyü 28 454

KULUNCAK nerede - harita üzerindeki konumuKULUNCAK Nereye bağlı

KULUNCAK Nerede

KULUNCAK Ne tarafta

KULUNCAK Hangi Bölgede


KULUNCAK ilçesi, MALATYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir. KULUNCAK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KULUNCAK köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KULUNCAK İç Anadolu bölgesindedir.
KULUNCAK köyü, MERKEZ bucağı, GÜCE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. KULUNCAK Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler