Ben bilirim

KOZPINAR nereye bağlı?, KOZPINAR nerede?

KOZPINAR nereye bağlı, KOZPINAR nerede? KOZPINAR köyü, MERKEZ bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlıdır. KOZPINAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK MERKEZ KOZPINAR köyü 11 228
TURKIYE ORDU KORGAN MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE ORDU KORGAN MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE BALIKESİR BİGADİÇ MERKEZ MERKEZ 10 266
KOZPINAR Nereye bağlı

KOZPINAR Nerede

KOZPINAR Ne tarafta

KOZPINAR Hangi Bölgede


KOZPINAR köyü, MERKEZ bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. KOZPINAR Marmara bölgesindedir.
KOZPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİGADİÇ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KOZPINAR Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler