Ben bilirim

KOZOĞLU nereye bağlı?, KOZOĞLU nerede?

KOZOĞLU nereye bağlı, KOZOĞLU nerede? KOZOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlıdır. KOZOĞLU köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ KOZOĞLU köyü 29 456
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE HACIİBADİ 67 372
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ CAMİLİ 28 454
KOZOĞLU Nereye bağlı

KOZOĞLU Nerede

KOZOĞLU Ne tarafta

KOZOĞLU Hangi Bölgede


KOZOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. KOZOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
KOZOĞLU mahallesi, HACIİBADİ köyü, PERŞEMBE bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KOZOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
KOZOĞLU mahallesi, CAMİLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KOZOĞLU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler