Ben bilirim

KOZLUK nereye bağlı?, KOZLUK nerede?

KOZLUK nereye bağlı?, KOZLUK nerede?, KOZLUK nerenin ilçesi? KOZLUK ilçesi BATMAN ilinin 6 ilçesinden birisidir. KOZLUK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KOZLUK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KOZLUK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KOZLUK ilçesinin Trafik plaka kodu 72 ve Telefon alan kodu 488 dır.

Aşağıdaki tabloda KOZLUK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KOZLUK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BATMAN KOZLUK ilçesi 72 488
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ KOZLUKADI köyü 67 372
TURKIYE BAYBURT MERKEZ MERKEZ KOZLUK köyü 69 458
TURKIYE DÜZCE MERKEZ KONURALP KOZLUK köyü 81 380
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ POYRAZ KOZLUK köyü 23 424
TURKIYE SAKARYA ERENLER MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE SAMSUN TERME MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE MALATYA PÜTÜRGE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE MALATYA YEŞİLYURT MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE MALATYA KALE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ YALIKÖY 28 454
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ POYRAZ KOZLUK 23 424

KOZLUK ilçesine bağlı bucaklar
BEKİRHAN MERKEZ TUZLAGÖZÜ
KOZLUK nerede - harita üzerindeki konumuKOZLUK Nereye bağlı

KOZLUK Nerede

KOZLUK Ne tarafta

KOZLUK Hangi Bölgede


KOZLUK ilçesi, BATMAN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. KOZLUK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOZLUK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir. KOZLUK Karedeniz bölgesindedir.
KOZLUK köyü, KONURALP bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. KOZLUK Karedeniz bölgesindedir.
KOZLUK köyü, POYRAZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. KOZLUK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOZLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERENLER ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.KOZLUK Marmara bölgesindedir.
KOZLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KOZLUK Marmara bölgesindedir.
KOZLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TERME ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KOZLUK Karedeniz bölgesindedir.
KOZLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PÜTÜRGE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KOZLUK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOZLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLYURT ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KOZLUK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOZLUK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KOZLUK Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOZLUK mahallesi, YALIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, BULANCAK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KOZLUK Karedeniz bölgesindedir.
KOZLUK köyü, POYRAZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. KOZLUK Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler