Ben bilirim

KOZKÖY nereye bağlı?, KOZKÖY nerede?

KOZKÖY nereye bağlı, KOZKÖY nerede? KOZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. KOZKÖY köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MERKEZ KOZKÖY köyü 22 284
TURKIYE GİRESUN DOĞANKENT MERKEZ KOZKÖY köyü 28 454
TURKIYE KASTAMONU KÜRE MERKEZ KOZKÖY köyü 37 366
TURKIYE SAMSUN YAKAKENT MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ SOĞUKPINAR 28 454
KOZKÖY Nereye bağlı

KOZKÖY Nerede

KOZKÖY Ne tarafta

KOZKÖY Hangi Bölgede


KOZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. KOZKÖY Marmara bölgesindedir.
KOZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANKENT ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. KOZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
KOZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KOZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
KOZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YAKAKENT ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KOZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
KOZKÖY mahallesi, SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, ESPİYE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KOZKÖY Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler