Ben bilirim

KOZDERE nereye bağlı?, KOZDERE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT ZİLE YILDIZTEPE KOZDERE köyü 60 356
TURKIYE MALATYA HEKİMHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ HEYDERE 28 454
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ UZBANLAR 37 366
TURKIYE BOLU GÖYNÜK MERKEZ ÖRENCİK 14 374
TURKIYE ÇORUM BAYAT MERKEZ KUNDUZLU 19 364
TURKIYE BURSA YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE GAZİANTEP İSLAHİYE MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
KOZDERE Nereye bağlı

KOZDERE Nerede

KOZDERE Ne tarafta

KOZDERE Hangi Bölgede


KOZDERE köyü, YILDIZTEPE bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. KOZDERE Karedeniz bölgesindedir.
KOZDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HEKİMHAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KOZDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOZDERE mahallesi, HEYDERE köyü, MERKEZ bucağı, DERELİ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KOZDERE Karedeniz bölgesindedir.
KOZDERE mahallesi, UZBANLAR köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KOZDERE Karedeniz bölgesindedir.
KOZDERE mahallesi, ÖRENCİK köyü, MERKEZ bucağı, GÖYNÜK ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KOZDERE Karedeniz bölgesindedir.
KOZDERE mahallesi, KUNDUZLU köyü, MERKEZ bucağı, BAYAT ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.KOZDERE Karedeniz bölgesindedir.
KOZDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KOZDERE Marmara bölgesindedir.
KOZDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSLAHİYE ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.KOZDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KOZDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KOZDERE Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler