Ben bilirim

KÖSRELİ nereye bağlı?, KÖSRELİ nerede?

KÖSRELİ nereye bağlı, KÖSRELİ nerede? KÖSRELİ köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. KÖSRELİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT AYDINCIK MERKEZ KÖSRELİK köyü 66 354
TURKIYE ŞIRNAK SİLOPİ MERKEZ KÖSRELİ köyü 73 486
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ KÖSRELİ köyü 14 374
TURKIYE KASTAMONU KÜRE MERKEZ KÖSRELİ köyü 37 366
TURKIYE ANKARA PURSAKLAR MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE SİVAS MERKEZ KARAÇAYIR PORSUK 58 346
TURKIYE HATAY YAYLADAĞI MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ KARABAYIR 19 364
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ANKARA ÇUBUK MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA KEÇİÖREN MERKEZ MERKEZ 6 312
KÖSRELİ Nereye bağlı

KÖSRELİ Nerede

KÖSRELİ Ne tarafta

KÖSRELİ Hangi Bölgede


KÖSRELİ köyü, MERKEZ bucağı, SİLOPİ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. KÖSRELİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
KÖSRELİ köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. KÖSRELİ Karedeniz bölgesindedir.
KÖSRELİ köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KÖSRELİ Karedeniz bölgesindedir.
KÖSRELİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KÖSRELİ Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler