Ben bilirim

KÖRÜKLÜ nereye bağlı?, KÖRÜKLÜ nerede?

KORUKLU nereye bağlı, KORUKLU nerede? KORUKLU köyü, MECİDİYE bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlıdır. KORUKLU köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT ERUH BAĞGÖZE KÖRÜKLÜKAYA köyü 56 484
TURKIYE BİTLİS TATVAN YELKENLİ KORUKLU köyü 13 434
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MECİDİYE KORUKLU köyü 22 284
TURKIYE ŞANLIURFA AKÇAKALE MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
KÖRÜKLÜ Nereye bağlı

KÖRÜKLÜ Nerede

KÖRÜKLÜ Ne tarafta

KÖRÜKLÜ Hangi Bölgede


KORUKLU köyü, YELKENLİ bucağı, TATVAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. KORUKLU Doğu Anadolu bölgesindedir.
KORUKLU köyü, MECİDİYE bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. KORUKLU Marmara bölgesindedir.
KORUKLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAKALE ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KORUKLU Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KORUKLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KORUKLU Akdeniz bölgesindedir.
KÖRÜKLÜ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAİSALI ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KÖRÜKLÜ Akdeniz bölgesindedir.
KÖRÜKLÜ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAİSALI ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KÖRÜKLÜ Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler