Ben bilirim

KÖRFEZ nereye bağlı?, KÖRFEZ nerede?

KÖRFEZ nereye bağlı?, KÖRFEZ nerede?, KÖRFEZ nerenin ilçesi? KÖRFEZ ilçesi KOCAELİ ilinin 12 ilçesinden birisidir. KÖRFEZ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KÖRFEZ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KÖRFEZ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KÖRFEZ ilçesinin Trafik plaka kodu 41 ve Telefon alan kodu 262 dır.

Aşağıdaki tabloda KÖRFEZ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KÖRFEZ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KOCAELİ KÖRFEZ ilçesi 41 262
TURKIYE KOCAELİ BAŞİSKELE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE SAMSUN ATAKUM MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ MERKEZ 41 262

KÖRFEZ nerede - harita üzerindeki konumuKÖRFEZ Nereye bağlı

KÖRFEZ Nerede

KÖRFEZ Ne tarafta

KÖRFEZ Hangi Bölgede


KÖRFEZ ilçesi, KOCAELİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir. KÖRFEZ Marmara bölgesindedir.
KÖRFEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞİSKELE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KÖRFEZ Marmara bölgesindedir.
KÖRFEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KÖRFEZ Marmara bölgesindedir.
KÖRFEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ATAKUM ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KÖRFEZ Karedeniz bölgesindedir.
KÖRFEZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLCÜK ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KÖRFEZ Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler