Ben bilirim

KONARI nereye bağlı?, KONARI nerede?

KONARI nereye bağlı, KONARI nerede? KONARI köyü, MERKEZ bucağı, İSCEHİSAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlıdır. KONARI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU MERKEZ KONARI köyü 78 372
TURKIYE AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR MERKEZ KONARI köyü 3 272
TURKIYE SİNOP DİKMEN MERKEZ KADIKÖY 57 368
TURKIYE KONYA TUZLUKÇU MERKEZ MERKEZ 42 332
KONARI Nereye bağlı

KONARI Nerede

KONARI Ne tarafta

KONARI Hangi Bölgede


KONARI köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. KONARI Karedeniz bölgesindedir.
KONARI köyü, MERKEZ bucağı, İSCEHİSAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. KONARI Ege bölgesindedir.
KONARI mahallesi, KADIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DİKMEN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KONARI Karedeniz bölgesindedir.
KONARI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TUZLUKÇU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KONARI İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler