Ben bilirim

KONAKLI nereye bağlı?, KONAKLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NİĞDE MERKEZ YEŞİLGÖLCÜK KONAKLI köyü 51 388
TURKIYE YOZGAT ŞEFAATLİ MERKEZ KONAKLI köyü 66 354
TURKIYE BATMAN KOZLUK BEKİRHAN KONAKLI köyü 72 488
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ KONAKLI köyü 81 380
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ KONAKLI köyü 8 466
TURKIYE ARTVİN ARHAVİ MERKEZ KONAKLI köyü 8 466
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ KONAKLI köyü 19 364
TURKIYE GİRESUN ALUCRA MERKEZ KONAKLI köyü 28 454
TURKIYE KASTAMONU ÇATALZEYTİN MERKEZ KONAKLI köyü 37 366
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ MEZRETLİ 80 328
TURKIYE IĞDIR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 76 476
TURKIYE ANTALYA KEPEZ MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ERZURUM PALANDÖKEN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE IĞDIR TUZLUCA MERKEZ OMBULAK 76 476
TURKIYE BATMAN SASON MERKEZ ÇAKIRPINAR 72 488
TURKIYE MUŞ VARTO KARAKÖY YEŞİLPINAR 49 436
TURKIYE SİİRT MERKEZ MERKEZ AKTAŞ 56 484
TURKIYE ORDU KUMRU MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TUNCELİ MERKEZ KOCAKOÇ ÇUKUR 62 428
TURKIYE DİYARBAKIR ÇERMİK MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE HATAY DÖRTYOL MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE GÜMÜŞHANE ŞİRAN MERKEZ YEŞİLBÜK 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ YAĞMURDERE ÇORAK 29 456
TURKIYE İZMİR ÖDEMİŞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ELAZIĞ KOVANCILAR ÇAYBAĞI DEĞİRMENTAŞI 23 424
TURKIYE BURSA NİLÜFER MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE MARDİN ARTUKLU MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE AYDIN BOZDOĞAN MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ AKARSU 8 466
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ KONAKLI 8 466
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
KONAKLI Nereye bağlı

KONAKLI Nerede

KONAKLI Ne tarafta

KONAKLI Hangi Bölgede


KONAKLI köyü, YEŞİLGÖLCÜK bucağı, MERKEZ ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. KONAKLI İç Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI köyü, MERKEZ bucağı, ŞEFAATLİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. KONAKLI İç Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI köyü, BEKİRHAN bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. KONAKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. KONAKLI Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLI köyü, MERKEZ bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. KONAKLI Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLI köyü, MERKEZ bucağı, ARHAVİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. KONAKLI Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. KONAKLI Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLI köyü, MERKEZ bucağı, ALUCRA ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. KONAKLI Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLI köyü, MERKEZ bucağı, ÇATALZEYTİN ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KONAKLI Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MEZRETLİ köyü, MERKEZ bucağı, KADİRLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.KONAKLI Akdeniz bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir.KONAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PALANDÖKEN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.KONAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, OMBULAK köyü, MERKEZ bucağı, TUZLUCA ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir.KONAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, YEŞİLPINAR köyü, KARAKÖY bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir.KONAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, AKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.KONAKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUMRU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.KONAKLI Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇERMİK ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KONAKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DÖRTYOL ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.KONAKLI Akdeniz bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, YEŞİLBÜK köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRAN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.KONAKLI Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, ÇORAK köyü, YAĞMURDERE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.KONAKLI Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖDEMİŞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KONAKLI Ege bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, DEĞİRMENTAŞI köyü, ÇAYBAĞI bucağı, KOVANCILAR ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.KONAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİLÜFER ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KONAKLI Marmara bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARTUKLU ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.KONAKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZDOĞAN ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KONAKLI Ege bölgesindedir.
KONAKLI köyü, MERKEZ bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. KONAKLI Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KONAKLI Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler