Ben bilirim

KONAKLAR nereye bağlı?, KONAKLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TUNCELİ OVACIK MERKEZ KONAKLAR köyü 62 428
TURKIYE TUNCELİ PERTEK AKDEMİR KONAKLAR köyü 62 428
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ CUMAYANI 74 378
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ ÇOMAKLAR 67 372
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ AMBARLIK 53 464
TURKIYE RİZE ÇAMLIHEMŞİN MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE TUNCELİ PERTEK PINARLAR PINARLAR B.M 62 428
TURKIYE KAYSERİ MELİKGAZİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ BOYALI ALAKAYA 37 366
TURKIYE İSTANBUL BEŞİKTAŞ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BİTLİS HİZAN SAĞINLI ESENLER 13 434
TURKIYE ELAZIĞ MADEN MERKEZ ÇİTLİKÖY 23 424
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ ÇETİKÖREN 14 374
TURKIYE TRABZON ORTAHİSAR MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312
KONAKLAR Nereye bağlı

KONAKLAR Nerede

KONAKLAR Ne tarafta

KONAKLAR Hangi Bölgede


KONAKLAR köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. KONAKLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLAR köyü, AKDEMİR bucağı, PERTEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. KONAKLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, CUMAYANI köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.KONAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, ÇOMAKLAR köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KONAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, AMBARLIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.KONAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMLIHEMŞİN ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.KONAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, PINARLAR B.M köyü, PINARLAR bucağı, PERTEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.KONAKLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MELİKGAZİ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KONAKLAR İç Anadolu bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, ALAKAYA köyü, BOYALI bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KONAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEŞİKTAŞ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KONAKLAR Marmara bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KONAKLAR Akdeniz bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, ESENLER köyü, SAĞINLI bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.KONAKLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, ÇETİKÖREN köyü, MERKEZ bucağı, DÖRTDİVAN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KONAKLAR Karedeniz bölgesindedir.
KONAKLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORTAHİSAR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.KONAKLAR Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler